Už i 15. Pálavský festival dračích lodí je za námi a to znamená jediné, blíží se přelom prázdnin a s ním závod v Jedovnicích Olšovec OPEN.
Z pohledu organizátora a i z reakcí od různých posádek se letošní „post COVID“ ročník Pavlova vydařil. Nás jako organizátory velmi mrzelo, že jsme nemohli důstojně oslavit 15. ročník tohoto závodu nějakým pořádným koncertem, bohužel nastavená pravidla pro pořádání koncertů nejsme schopni dohromady se sportovní akcí splnit tak ať vás jako závodníky neomezujeme. Na druhou stranu se i naše následné neformální setkání ve velkém stanu v podvečerních hodinách neslo v dobrém duchu a nebýt závěrečného vstupu policie, tak se večírek mohl protáhnou až do rána. Už to prostě není ono a někomu naše zábava ležela moc v hlavě:-) A nakonec se i to počasí podařilo ukecat a celý den bylo příjemně, někdy až moc…
No ale pojďme k výsledkům. Na stupních vítězů se objevili jak stálice jako Žíznivé saně, Draci z Pryglu, Draci v akci, AZUMA Dragons, Rebelky Prostějov, Dragon Boat Ostrava, tak i nová vycházející hvězda dračího sportu, Domašine Dragons Ostrava. Dle stoupající formy tohoto týmu, jejich nadšení a hlavně nadšení jejich kapitána Adama si myslím, že je budeme na stupních vítězů potkávat stále častěji, čas nám to v budoucnosti ukáže. Kompletní výsledky naleznete >>zde<<

Po Pavlově si dáváme v Torrsen Sports týden volna a následně začínáme chystat závod Olšovec OPEN v Jedovnicích. Datum tohoto závodu je letos 31. 7. 2021. S ohledem na zrušení 10. ročníku závodu Křetínka CUP v letošním roce ze strany obce Lazinov, z důvodu nemožnosti splnit potřebná protiepidemická opatření, se díky tomuto jedná z naší strany v prázdninách o předposlední závod určený pro sportovní posádky.  Tak toho neváhejte využít a pojďme si spolu opět užít krásné momenty s pádlem v ruce na vodní hladině. Vše potřebné k závodu Olšovec OPEN naleznete >>zde<<.
Předem vám děkujeme, že nenecháte přihlášky na poslední možný moment a někteří i po uzávěrce, ale že se přihlásíte s předstihem, ať jsme schopni reagovat v těchto organizačně náročných dobách adekvátně k počtu přihlášených posádek.

Za Torrsen Sport s.r.o.
Tom & Michal